Om diverse redenen raken mensen geïnteresseerd in het uitvaartvak. Soms bestaat die belangstelling al vanaf hun jeugd. Persoonlijke ervaringen met overlijden kunnen een zaadje planten. Dan ontstaat de behoefte om op enig moment werkelijk kennis te maken met de uitvaartbranche. Onze oriëntatiedag hebben we ‘Op de drempel van de uitvaartwereld’ gedoopt.
€ 95,00 - € 110,00Prijsklasse: € 95,00 tot € 110,00
Tijdens deze dag komen er antwoorden op de volgende vragen:
Vanuit de praktijk bieden we informatie over de uitvaartwereld, de inhoud van het vak en de kwaliteiten en vaardigheden die daarbij horen. Mochten deelnemers door een roze bril naar het vak kijken, dan zullen we die proberen af te zetten. Ons doel is om een realistisch beeld te geven van de uitvaartbranche. Deelnemers onderzoeken of de uitvaartwereld bij hen past en of hun ervaring en achtergrond bij dit vak aansluiten. Wij hopen mensen te ondersteunen in het maken van een keuze die werkelijk bij hen past. Ter voorbereiding op de dag maken deelnemers een aantal opdrachten, die met de uitnodiging worden toegestuurd. Tijdens de oriëntatiedag komen we hierop terug.
Tussen de middag serveren we een lunch. Na afloop is er tot 17.00 uur gelegenheid tot napraten onder het genot van een hapje en een drankje.
Als studiebelasting rekenen we 9 uur: 2 uur voorbereiding en 7 uur voor de dag zelf.